KONST / Litografier / Färglitografier 13535263
nr 1353 5263
Sven Lidberg
(1929-2009), Sverige
Färglitografier, 2 st, Signerade, bladets mått: 45,5x37-63x47cm
Sven Lidberg, svensk målare född 1929 i Stockholm, död 2009.
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
måndag 12 oktober 2020
kl 19:34:09
450 kr
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
Sven Lidberg
Läs mer om Sven Lidberg